4 komentáře u „34. schůze výboru SVJ

 1. Anonymous

  každou zimu nám rve zmrzlý sníh okapy a výduchy na střeše, letos byla zima trochu milosrdná, ale v zápisu z jednání se pak dočtu

  4. Sněhové zábrany
  Sl. Sjatkovská zajistila další cenovou nabídku na pořízení sněhových zábran, sněhové zábrany se dále budou řešit až po shromáždění, pokud stávajícím členům výboru bude obnoven mandát. V případě že nebude obnoven, bude tuto věc řešit nový výbor.

  Proboha jak toto téma souvisí s mandátem výboru? Buď je objektivně potřeba mít takové zábrany, aby nám to každou zimu neničilo okapy a nebo nejsou potřeba…a to je prosím výsledek po dvou letech…to nemluvím o tom, když to lítá ze střechy tak jde o život

  Tomáš, 5c, poslední patro

 2. Anonymous

  Vážený pane Tomáši,
  Výbor se zavázal, že nebude do shromáždění realizovat rozsáhlé investiční akce, za které je instalaci sněhových zábran možné považovat vzhledem k finanční náročnosti.
  Zároveň je asi jasné, že v létě nám sníh nehrozí a do zimy se to stihne. Fond oprav není bezedný, takže by o tom mohli hlasovat i vlastníci na shromáždění.

  Ivan V.

 3. Anonymous

  Děkuji za reakci, ale nic to nemění na tom, že o problému se ví už minimálně druhou zimu, pročítal jsem zápisy do února 2011 a tam už se o tom hovoří. Jenom proč mě to zajímá-v zimě 2009/2010 došlo k tomu, že sníh urval výduch nad naším bytem a pršelo nám při oblevě dírou do bytu resp. izolační vaty. Pan klempíř to poměrně rychle opravil, ale už v té době se hovořilo o tom, že v tomto ohledu není stav střechy ideální. Osobně jako problém vnímám skutečnost, že po dobu dvou let výbor nebyl schopen přijmout rozhodnutí, zda tato skutečnost bude řešena a neberu ani argument o tom, že by o tom mělo rozhodovat shromáždění. I ze zápisů výboru je zřejmé, že výbor byl připraven/jednal o této investici rozhodnout. Podle méího tato věc ještě více je nepřijateln á za stiuace, kdy se shromáždění koná po dvou letech. V této souvislosti mám dotaz, zda uvedená úprava střechy tedy bude předmětem jednání shromáždění?

  děkuji a jsem s pozdravem

  tomáš, 5c

 4. Anonymous

  Kdo je připraven, není překvapen!

  Nějaké zábrany máme už rok v nadzemních garážových stáních. Když je dáme na střechu, tak nás to finančně vúbec nezatíží.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *