8 komentářů u „Chybějící zápisy výboru SVJ zveřejněny

 1. Anonymous

  Dobrý čtení:

  Datová schránka:
  – 9.9.2010: Pan Valenčík byl výborem pověřen zjištěním zda byla SVJ zřízena datová schránka a pokud ano, aby zjistil přístupová hesla k této.
  – 22.9.2010: Pan Valenčík byl pověřen zjištěním přístupových hesel k datové schránce, která byla zřízena pro SVJ. Na minulé schůzi SVJ byl pověřen zjištěním, zda nějakou datovou schránku SVJ má, zjistil že ano.
  – 4.5.2011: Pan Valenčík zjistil že pro SVJ byla zřízena datová schránka, poslal žádost o sdělení přístupových hesel k této.

  To by mě zajímalo, jestli už máme ta hesla.

  WWW stránky:
  – 22.2.2011: Pan Halík byl pověřen výborem, aby přesunul WWW stránku domu na nový portál
  – 4.5.2011: Pan Halík zřídil nové webové stránky…[má zajistit, aby] všichni obyvatelé domu byli informováni a to do 16.5.2011.

  Joj, jak je nebezpečné dávat do zápisu termíny…

  Obchodní rejstřík:
  – 9.9.2010: Pan Valenčík byl pověřen výborem k provedení změn v OR.
  – 20.1.2011: Městský soud v Praze zaslal výboru žádost o doplnění údajů a listin k nahlášeným změnám
  – 4.5.2011: Změny v OR dosud nebyly provedeny z důvodu chybně zaslaných formulářů. Pan Valenčík si tedy vyžádal nové zaslání formulářů, které vyplní a zašle s novou žádostí o zapsání změny v OR.

  To je neskutečný. Nemám slov.

 2. Anonymous

  To já ještě mám nějaká slova, ale už mě také
  docházejí.
  Vždycky zapomenou dopsat do zápisu, ve které pě-
  tiletce se má daný úkol splnit.
  Jsou to filutové. Pokud by se jim mělo platit za
  splněné úkoly, tak by z výboru SVJ pro jistotu
  odstoupili, protože by si nevydělali ani na sla-
  nou vodu, si myslím.

 3. Anonymous

  Pan Valenčík byl pověřen kompletací „Zápisů“ něko-
  lik let. Mohl by doplnit chybějící zápisy 1 až 4 a 18 a 19? Nikdo nový by něměl převzít poloviční a neprověřenou agendu společenství
  „Na Harfě 5 b, c , d .“

 4. Netopejl

  k těmto vašim příspěvkům pouze doplňuji – ani u jednoho se pisatel nepodepsal. Pokud já si dovolím někoho kritizovat podepisuju se vždy. Asi to máme každý jinak :/

 5. Anonymous

  Lenko, myslim, ze podpis neni u techto prispevku ani tak dulezity, jedna se vicemene o prepis zapisu ze schuzek vyboru. Kritiku si tak nejak ty zapasy usily na sebe sami, ze…

  Michal Pajer

 6. Anonymous

  zapasy=zapisy – omlouvam se za preklep. i kdyz je to tak trosku usmevny preklep, on to vlastne dle zapisu je spise zapas s casem :)

  Michal Pajer

 7. Netopejl

  Michale rozumím a chápu tvoji námitku, přesto pokud já se podepíšu pod to co jsem napsala, očekávám že to udělají i ostatní, aby bylo jasno kdo s kým co řeší.
  K anonymovi z 27/5 – co mám na to říci? web je hotov, oznámení o něm bylo umístěno na nástěnky a do schránek – uznávám se zpožděním, ale je to hotovo.
  ¨
  Jak je na tom pan Valenčík s OR bohužel netuším, protože se mi ho nedaří zkontaktovat, zkusím kontakt i později. Do té doby nejsem schopna říci jak to s OR je, protože to má na starosti on.

  To ale nemění nic na tom, že bych byla velmi ráda, kdyby se anonym podepsal, pokud možno i příjmením, mě tu znají všichni, mám tu i fotku takže mě poznají, kdo je anonym z nějakého data ovšem nejsem schopna identifikovat.

  Mám na jazyku cosi o tom, že anonym unese všechno a proto je většina používá, protože ať tu napíše seběvětší blábol nebo urážku nikdo mu nic neřekne protože je to anonym. Když už jsem tu byla okřiknuta, že povinná registrace – co že to chci za blbost a jestli jsem nezamrzla v minulém režimu, tak alespoň slušností každého přispěvatele by mělo být podepsat se pod to co jsem vytvořil, ale to je skutečně pořád dokola. V případě nějakých dotazů mě kontaktujte na novém webu nebo emailem,zde již nebudu reagovat. Oznamuji to dopředu a veřejně pro ty, kteří zde budou psát něco v tom smyslu : no jo radši mizí než aby odpovídala na naši kritiku. Takže tak to není, jsem k zastižení na tel, emailu i novém webu. Na tomto webu mé příspěvky prochází kontrolou ať už z jakéhokoliv důvodu, tedy zde již komunikovat nebudu.

  Lenka Sjatkovská

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *