Důležité dokumenty SVJ

Posbíral jsem všechny dostupné dokumenty a nahrál je na jedno místo – viz odkaz vpravo pod „Důležité odkazy“

Bohužel, nikde jsem nenašel zápisy ze schůzí výboru 1-4, pak chybí 18 a 19 a pak všechny od schůze č. 26 (vsechno po 27.4.2010). Nemáte je někdo k dispozici?

UPDATE 27.5.: Díky Lence Sjatkovské jsem aktualizoval zápisy až do č. 32 (4.5.2011)

10 komentářů u „Důležité dokumenty SVJ

 1. Anonymous

  Vašku po našem včerejším rozhovoru ti posílám mailem všechny zápisy ze schůze které mám k dispozici – jsou to všechny zápisy, které jsem za dobu svého působení ve výboru dělala já.

  Lenka

 2. Anonymous

  mám všechny zápisi od 20 – 32 takže ti je hodím do mailu abys je mohl dát na web.

  Lenka

 3. Netopejl

  KONTAKT
  vážení uživatelé tohoto webu, pročetla jsem si příspěvky které zde jsou a v návaznosti na tyto vám zde dávám svůj kontakt k dispozici pro případ, že by někdo z vás měl nějaké dotazy k činnosti výboru a nebo k řešení nějakého problému:
  onlyyours@centrum.cz -toto je můj soukromý email na který chodím téměř denně, jen o víkendech na něm moc nebývám když nejsem doma, nicméně na emaily vám ráda odpovím.
  telefon 603547046 10 – 19 hodin, nelekejte se, ozvu se vám jako „úvěrová kancelář“ tento mobil mám každý pracovní den na uchu, někdy bývá obsazený tak to zkoušejte.

 4. Anonymous

  Dne 7.6.2010 vybor odsouhlasil v hlasovani plnym poctem hlasu pritomnych clenu, aby byla vyplacena jednorazova odmena ve vysi 2000,- pani Helene Krajcove, ktera vyboru vyrazne pomohla s pripravou shromazdeni a za provedene administrativni prace

  Tak nejenomze 5 placenych lidi ve vyboru neni schopno samo pripravit shromazdeni, jeste si na to z nasich penez plati externi lidi. A pak by me zajimalo, za jake shromazdeni byla odmena vyplacena, kdyz se loni zadne shromazdeni neuskutecnilo???

 5. Anonymous

  Ostatne zapisy 26-32 jsou vskutku zajimave cteni. Clovek se dozvi, co si vybor vse naplanoval a co se vse z toho uskutecnilo. Zajimavy tot pomer.

 6. Anonymous

  No vidíte a tady se nám paní z výboru nevyjádří, ale k nutnosti registrace na fóru názor má. vskutku zajímavé. Třeba nás teď netopejl překvapí a k dotazům Anonymů se vyjádří.

  tomáš, 5c

 7. Anonymous

  To už je vrchol drzosti. Paní Helenka by to měla vrátit! Možná to připravovala i v pracovní době.
  Pro děti na pískoviště „jako“ nejsou peníze. Možná by pejska paní Helenky rušil smích dětí!

 8. Anonymous

  Milý Anonyme –
  „To už je vrchol drzosti. Paní Helenka by to měla vrátit!“ (asi tuším o koho jde) – abych Vás uklidnila žádné peníze jsem od nikoho NEDOSTALA (klidně si to můžete ověřit u výboru)a tuto informaci jsem se dozvěděla až teď z fóra :-(. Ale chápu Vás že takto reagujete, ale řeknu Vám jen jedno, že provedené práce jsem pro vás všechny v domě dělala především mimo pracovní dobu po večerech a dělala jsem to zcela dobrovolně (a i přes to toho nelituji). Na jednu stranu mě „potěšilo“ že má dobrovolnost je oceněna, ale na druhou stranu mě mrzí vaše reakce, ale takový je život …

  Helena

  PS: mí psi milují děti a rozhodně nejsem proti dětskému hřišti!!! Nevím kde jste na to přišla … BTW. zahrádka je pro všechny. Ráda zde potkám známé s dětmi a povykládám si s nimi (je na tom něco špatného?) A pro uklidnění já po svých pidi psících uklízím i sebemenší „poklad“!
  Toť vše víc se k tomu nebudu vyjadřovat!

 9. Netopejl

  Nevyjádřila jsem vám k názorům anonyma z důvodu časové zaneprázdněnosti pane Tomáši ze vchodu 5C ! Skutečně nemám čas tu sedět non stop a číhat na příspěvky abych honem honem odpověděla. Nevím jak jste na tom s pracovní vytížeností Vy ale já musím také někdy pracovat abych se uživila, třeba je to pro Vás nepochopitelné, nicméně já musím také za něco žít.

 10. Netopejl

  pro anonym z 28.5. v 5.48 :
  paní Helena Krajčová nám pomáhala s administrativní přípravou shromáždění v roce 2009 a konkrétně nad tím seděla celý víkend, proto výbor odsouhlasil tuto odměnu. Ptala jsem se na minulé schůzi pana Halíka zda jí byla vyplacena a mohu vás informovat o tom že zatím nebyla, pan Halík se na tom s ní domluví. To že by někomu mohli vadit její dva mini psi, kteří téměř neštěkají, alespoň já je neslyším a to mám okna na stejnou stranu a když jsme obě na balkoně tak si můžeme i povídat – tedy bydlím opravdu blízko ní. To že psi štěkají venku to je snad normální, ale v bytě jí hluk nedělají, protože bych to slyščela. Naopak, v posledním necelém půl roce se v domě objevij jiný pes (schválně neuvádím kde a jaká rasa aby nedošlo k napadání vlastníka) a tento pes občas štěká, ale není to nic tak hrozného, aby to snad někomu mohlo vadit.

  Pro anonyma z 31.5. v 12,19 hod
  smícha dětí pravděpodobně také nikoho neruší. O prvním hezkém březnovém víkendu se z atria ozýval řev dětí které si hrály na terase nebo jednom z balkonů, jsem na vás moc zvědavá, až hřiště bude a nebudou tam děti 2 ale bude jich tam třeba 10 a budou řvát na celé kolo, co potom bude říkat. Obávám se, že budete stejně jako nyní narážíte na psy paní Krajčové budete i na křičící děti upozorňovat. To že v domě žijí zvířata a děti je normální, to že někde zaštěká pes je také normál a to že děti při hře křičí a jsou hlučné je také normál.

  PS: paní Krajčová má mini psy kteří nejsou slyšet, v domě žije i několik větších plemen která dělají podstatně větší hluk, ale nikomu to nevadí??? Trošku mi to zavání předpojatostí – zcela zbytečnou. Jediné čím se pí. Krajčová provinila je to že je zaměstnancem Vcesu, to je celé.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *