Důležité dokumenty SVJ

Posbíral jsem všechny dostupné dokumenty a nahrál je na jedno místo – viz odkaz vpravo pod „Důležité odkazy“

Bohužel, nikde jsem nenašel zápisy ze schůzí výboru 1-4, pak chybí 18 a 19 a pak všechny od schůze č. 26 (vsechno po 27.4.2010). Nemáte je někdo k dispozici?

UPDATE 27.5.: Díky Lence Sjatkovské jsem aktualizoval zápisy až do č. 32 (4.5.2011)

10 thoughts on “Důležité dokumenty SVJ

 1. Anonymous

  Vašku po našem včerejším rozhovoru ti posílám mailem všechny zápisy ze schůze které mám k dispozici – jsou to všechny zápisy, které jsem za dobu svého působení ve výboru dělala já.

  Lenka

 2. Anonymous

  mám všechny zápisi od 20 – 32 takže ti je hodím do mailu abys je mohl dát na web.

  Lenka

 3. Netopejl

  KONTAKT
  vážení uživatelé tohoto webu, pročetla jsem si příspěvky které zde jsou a v návaznosti na tyto vám zde dávám svůj kontakt k dispozici pro případ, že by někdo z vás měl nějaké dotazy k činnosti výboru a nebo k řešení nějakého problému:
  onlyyours@centrum.cz -toto je můj soukromý email na který chodím téměř denně, jen o víkendech na něm moc nebývám když nejsem doma, nicméně na emaily vám ráda odpovím.
  telefon 603547046 10 – 19 hodin, nelekejte se, ozvu se vám jako „úvěrová kancelář“ tento mobil mám každý pracovní den na uchu, někdy bývá obsazený tak to zkoušejte.

 4. Anonymous

  Dne 7.6.2010 vybor odsouhlasil v hlasovani plnym poctem hlasu pritomnych clenu, aby byla vyplacena jednorazova odmena ve vysi 2000,- pani Helene Krajcove, ktera vyboru vyrazne pomohla s pripravou shromazdeni a za provedene administrativni prace

  Tak nejenomze 5 placenych lidi ve vyboru neni schopno samo pripravit shromazdeni, jeste si na to z nasich penez plati externi lidi. A pak by me zajimalo, za jake shromazdeni byla odmena vyplacena, kdyz se loni zadne shromazdeni neuskutecnilo???

 5. Anonymous

  Ostatne zapisy 26-32 jsou vskutku zajimave cteni. Clovek se dozvi, co si vybor vse naplanoval a co se vse z toho uskutecnilo. Zajimavy tot pomer.

 6. Anonymous

  No vidíte a tady se nám paní z výboru nevyjádří, ale k nutnosti registrace na fóru názor má. vskutku zajímavé. Třeba nás teď netopejl překvapí a k dotazům Anonymů se vyjádří.

  tomáš, 5c

 7. Anonymous

  To už je vrchol drzosti. Paní Helenka by to měla vrátit! Možná to připravovala i v pracovní době.
  Pro děti na pískoviště „jako“ nejsou peníze. Možná by pejska paní Helenky rušil smích dětí!

 8. Anonymous

  Milý Anonyme –
  „To už je vrchol drzosti. Paní Helenka by to měla vrátit!“ (asi tuším o koho jde) – abych Vás uklidnila žádné peníze jsem od nikoho NEDOSTALA (klidně si to můžete ověřit u výboru)a tuto informaci jsem se dozvěděla až teď z fóra :-(. Ale chápu Vás že takto reagujete, ale řeknu Vám jen jedno, že provedené práce jsem pro vás všechny v domě dělala především mimo pracovní dobu po večerech a dělala jsem to zcela dobrovolně (a i přes to toho nelituji). Na jednu stranu mě „potěšilo“ že má dobrovolnost je oceněna, ale na druhou stranu mě mrzí vaše reakce, ale takový je život …

  Helena

  PS: mí psi milují děti a rozhodně nejsem proti dětskému hřišti!!! Nevím kde jste na to přišla … BTW. zahrádka je pro všechny. Ráda zde potkám známé s dětmi a povykládám si s nimi (je na tom něco špatného?) A pro uklidnění já po svých pidi psících uklízím i sebemenší „poklad“!
  Toť vše víc se k tomu nebudu vyjadřovat!

 9. Netopejl

  Nevyjádřila jsem vám k názorům anonyma z důvodu časové zaneprázdněnosti pane Tomáši ze vchodu 5C ! Skutečně nemám čas tu sedět non stop a číhat na příspěvky abych honem honem odpověděla. Nevím jak jste na tom s pracovní vytížeností Vy ale já musím také někdy pracovat abych se uživila, třeba je to pro Vás nepochopitelné, nicméně já musím také za něco žít.

 10. Netopejl

  pro anonym z 28.5. v 5.48 :
  paní Helena Krajčová nám pomáhala s administrativní přípravou shromáždění v roce 2009 a konkrétně nad tím seděla celý víkend, proto výbor odsouhlasil tuto odměnu. Ptala jsem se na minulé schůzi pana Halíka zda jí byla vyplacena a mohu vás informovat o tom že zatím nebyla, pan Halík se na tom s ní domluví. To že by někomu mohli vadit její dva mini psi, kteří téměř neštěkají, alespoň já je neslyším a to mám okna na stejnou stranu a když jsme obě na balkoně tak si můžeme i povídat – tedy bydlím opravdu blízko ní. To že psi štěkají venku to je snad normální, ale v bytě jí hluk nedělají, protože bych to slyščela. Naopak, v posledním necelém půl roce se v domě objevij jiný pes (schválně neuvádím kde a jaká rasa aby nedošlo k napadání vlastníka) a tento pes občas štěká, ale není to nic tak hrozného, aby to snad někomu mohlo vadit.

  Pro anonyma z 31.5. v 12,19 hod
  smícha dětí pravděpodobně také nikoho neruší. O prvním hezkém březnovém víkendu se z atria ozýval řev dětí které si hrály na terase nebo jednom z balkonů, jsem na vás moc zvědavá, až hřiště bude a nebudou tam děti 2 ale bude jich tam třeba 10 a budou řvát na celé kolo, co potom bude říkat. Obávám se, že budete stejně jako nyní narážíte na psy paní Krajčové budete i na křičící děti upozorňovat. To že v domě žijí zvířata a děti je normální, to že někde zaštěká pes je také normál a to že děti při hře křičí a jsou hlučné je také normál.

  PS: paní Krajčová má mini psy kteří nejsou slyšet, v domě žije i několik větších plemen která dělají podstatně větší hluk, ale nikomu to nevadí??? Trošku mi to zavání předpojatostí – zcela zbytečnou. Jediné čím se pí. Krajčová provinila je to že je zaměstnancem Vcesu, to je celé.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *