Jak je to s kabelovkou a internetem?

Dostal jsem několik emailů, ve kterých se mě ptáte, v jakém stavu je slibované připojení na internet, případně kabelovou televizi. Připadá mi vhodné odpovědět i veřejně, abych nemusel odpovídat všem zájemcům jednotlivě.

Nemám úplně dobré zprávy.

Vše se dalo do pohybu po telefonátu s Martinem Halíkem, který mi v květnu přislíbil, že výbor nevidí problém v tom, aby se na střechu instalovalo zařízení na příjem kabelovky a internetu (pokud to nebude jen pro 5 zájemců). Začal jsem tedy s průzkumem, ve kterém 22 domácností potvrdilo zájem o připojení. Firma Coprosys byla (a stále je) připravena realizovat připojení během cca 14 dní.

Připravenost celé akce jsem prezentoval na červnové 34. schůzi SVJ včetně prohlášení Coprosysu, že bude zodpovídat za případné škody způsobené instalací (pojištění do 50.000.000,00 Kč). Výbor si podmiňoval souhlas sepsáním smlouvy, ale nebylo zřejmé jaké (žádný jiný poskytovatel připojený do našeho domu žádnou smlouvu nemá!), aby se tím nakonec odmítnul zabývat a odkázal mne na nový výbor SVJ, který vznikne až po shromáždění SVJ.

Takže tak…. Počkejme tedy do čtvrtka, snad se ledy pohnou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *