KONTAKT na výbor SVJ

KONTAKT
vážení uživatelé tohoto webu, pročetla jsem si příspěvky které zde jsou a v návaznosti na tyto vám zde dávám svůj kontakt k dispozici pro případ, že by někdo z vás měl nějaké dotazy k činnosti výboru a nebo k řešení nějakého problému: onlyyours@centrum.cz -toto je můj soukromý email na který chodím téměř denně, jen o víkendech na něm moc nebývám když nejsem doma, nicméně na emaily vám ráda odpovím. telefon 603547046 10 – 19 hodin, nelekejte se, ozvu se vám jako „úvěrová kancelář“ tento mobil mám každý pracovní den na uchu, někdy bývá obsazený tak to zkoušejte.

11 komentářů u „KONTAKT na výbor SVJ

 1. Anonymous

  co jste pro nás udělal za poslední dva roky ….lepíte lístky po baráku, ale jinak nic….doufám, že vás všechny odvolají a vrátíte peníze, které si nezasloužíte

 2. -vv-

  Žádám všechny, zvláště anonymy, aby se drželi věcné roviny. Emotivní či vulgární výkřiky ničemu nepomůžou a budu je i nadále okamžitě mazat. Pokud chcete informace, odkazy na zápisy výboru i termín příštího 4. shromáždění najdete vpravo v modrém sloupci – přečtěte si je prosím.

 3. Jaroslav

  Bylo by prosím možné nastavit blog tak, aby mohli přispívat pouze registrovaní uživatelé? Nejlépe s plným jménem a přijmením :p Děkuji.

 4. Netopejl

  Souhlasím s panem Jaroslavem, bylo by více než vhodné, aby sem anonymové nemohli psát co se jim zlíbí. Jednak se tím přžedejde sprostotě a vulgárnímu chování, protože když tam bude někdo podepsán tak si asi hodně promyslí co sem napíše a také by sem anonymové nemohli automaticky psát nic a psali by sem pouzve vlastníci a ti by se museli registrovat.

 5. Anonymous

  – nemožnost psát, co se mi zlíbí?
  – povinná registrace?
  – omezování projevu?

  Nespletla jste si rok nebo stát?

  Nevidím důvod omezovat diskuzi pokud není vulgární. Chápu, že některé otázky a názory se nemusí výboru líbit, ale to se občas v demokracii stává…

 6. Anonymous

  No pravda je to hloupé, ale souhlasím s Anonymem – máme tady hodně položených řekněme žhavých otázek na fungování SVJ a jedna z mála reakcí člena vedení SVJ je na registraci na tomto fóru, které tento výbor zavrhl a nové nám nedal – tedy pokud vím.

  tomáš, 5c

 7. -vv-

  Lenko, přemýšlel jsem o tom a povinnou registraci tu (alespoň prozatím) nezavedu. Na předchozích stránkách byla registrace, omezení vstupu do některých fór jen pro registrované (s uvedením vchodu), ale na informovanost nebo odpovědi na otázky to nemělo žádný vliv – prostě téměř nikdo nereagoval.

  Nepodepsaný příspěvek zde na webu je dle mého názoru úplně stejně anonymní jako podpis „SVJ“ na papírku ve výtahu. Jen pro upřesnění, „SVJ“ jsme všichni vlastníci, ne jen výbor. Stejně anonymní by byl ten, kdo by se registroval třeba pod jménem „Kryštof Hádek“ a uvedl vchod 5d. Změnilo by se něco? Myslím, že ne.

  Samozřejmě, i nadále budu mazat příspěvky hrubé a vulgární.

 8. Netopejl

  Mám na to jiný názor, jako se stalo dnes na jiné vlákně, že jsme si jmenovitě s paní Janou cosi vyříkaly, tak tuto možnost jmenovitě a konkrétně s anonymem nemám to je věc první. Člověk, který zde něco napíše se nepodepíše asi z nějakého důvodu. Buď jen tak prostě aby něco napsal, třeba i něco co jinému zvedne mandle – jen tak pro tu srandu. A nebo něco co by se sám neodvážil z očí do očí říci – takové lidi skutečně nemám ráda, připadají mi poněkud pokřivení, když někde něco říkají (povětšinou ne hezkého) ale podepsat se pod to nechtějí, co kdyby je někdo chytil za slovo a pak je potkal na chodbě??? Prostě mi to přijde nefér a připadá mi to poněku křivé, ale to ať si přebere každý sám. Já nemám problém podepsat se pod to co řeknu, protože když už něco řeknu tak si za tím stojím a pokud se stane to co dnes u paní Jany nedělá mi ani problém se omluvit. Mám ve zvyku nést následky svých činů, chápu ale že pro některé to je naprosto cizí pojem a způsob chování.

  Lenka

 9. Jaroslav

  Omlouvam se, ze se tady resi neco, co do tohoto vlakna nepatri, ale bylo by minimálne slusne podepsat se pod svoji hromadku :-p
  Alespon se lepe pozname a muzeme pak treba vytvorit nejaky fanklub ;)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *