Neteče teplá voda

Na servisu firmy Gaseco jsem se dozvěděl:

Ve čtvrtek teplárenská zastavila dodávku tepla (konec zimní sezony) a tak jako každý rok na konci května nám přestala téct teplá voda. Proto se ohřev přepnul na bojlery a to chvilku trvalo – to je důvod čtvrtečního výpadku.

Dnešní výpadek dodávky teplé vody by způsoben (jako každý rok) přetížením a vypadnutím jističe, na který jsou bojlery připojené. Servis firmy Gaseca odpojil jeden bojler a jistič k bojlerům opět nahodil. Teplá voda by měla začít téct za pár desítek minut.

firma Gaseco: 603508398 (non-stop)

5 komentářů u „Neteče teplá voda

 1. Martin

  Také jsem zjišťoval informace, co se stalo. Předpokládám, že jsme měli být informováni Výborem SVJ, kdy dojde k výpadku a situaci monitorovat.

 2. -vv-

  Pán z Gaseca mi řekl, že to teplárna přepíná každý rok koncem května, bohužel předem neinformuje kdy přesně. Nicméně Gaseco hned ten den přijelo a přeplo na bojlery. Problém ale je, že už 3 roky blbne jistič, který dodnes nikdo neopravil, a který každý rok po přepnutí několikrát vypadne…

 3. Anonymous

  Je výborné ve vaně zjistit, že opět neteče teplá voda!!! Neustále se řeší a vypisuje, kdo kdy kde zaparkoval(když si jen potřebuje vyložit nákup nebo těžké věci a musí otevírat hodně dveří zamklých na sto západů), kdo kde nezamkl, kdo dělá nepořádek u kontejnerů(socky, které se tam hrabou), že si to zaplatíme, vtipné výhružky o vyklizení garáží, že to opět zaplatíme, když si myslím, že jednou nevyparkuje ten, za půl roku jiný a stejně to čištění splní svůj účel a svět se nezboří, kvůli 5 autům, místo toho by se měly řešit praktické věci, jako jsou nepromazané zámky u všech společných dvěří, nedoléhající kování u výstupu do garáží, nonstop se zavírající výtah, když člověk ani nenastoupil nebo nevystoupil, nelogicky se otevírající dveře u spojovací chodby u vchodu, jedny dovnitř druhé k nim, když člověk něco stěhuje, nebo jdou maminky s kočárkem, je to opravdu mazec. A nejlepší připomínky typu, kdo chodí do práce v podpatkách, to je ubohost, opět bez podpisu. Mě osobně vůbec nevadí, že jednou je před vchodem jedno auto a podruhé jiné a v životě bych nevolala policajty, protože jsem ráda, že ty černé kretény nemusím ani vidět. Myslím, že takhle uboze se baví jen zakomplexovaní nudící se morousové, kteří jsou spíš nepřátelští ke svým sousedům všeobecně, než že je nějakých 20 min,ohrožuje cizí auto, at už před vchodem nebo v garáži. Prostě, kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde, jako naši kritičtí spolusousedé.

 4. Anonymous

  Ano, občas někdo navrhne pitominu, ale parkování považuji za to důležitější téma – přála bych vám, aby se vám stalo alespoň jednou to, co mně téměř každé dopoledne. Chodník u vjezdu do areálu (vedle kanceláří brigád) je téměř denně okupován dodávkama, takže s kočárkem musím po silnici – několikrát se mi stalo, že se proti mně vyřítilo auto. Uhnout není kam. Opravdu je to tam nebezpečné a přitom by stačilo, aby CHODNÍK sloužil chodcům a ne jako parkoviště.
  A jinak, kolikrát jste vy zavolala našemu domovníkovi, aby zámky promazal, kování opravil…?
  Vaše Morousová.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *